• Новак
Губење на косата Серија: Губење на Косата - Позитивни Affirmations Аудио CD

Губење на косата Серија: Губење на Косата - Позитивни Affirmations Аудио CD

DEN 383.28

Достапност
Достапно за нарачка

Позитивни affirmations се совршено безбедна за секој да го користи.Со други зборови, она што мислите дека е она што ви стане - и affirmations се основа камен за промените во вашето размислување да се случи.Ако е така, ние ви препорачуваме да се промени патеката и да се започне со Идно време прв или да се избере уште еден албум (Доверба vs Самодоверба, с.Сепак ние не нудиме главни насоки и начини да ја слушате на нашата веб-страница.Користете го овој моќен affirmations албум за да се подобри здравјето на косата и скалпот и да го врати животот на вашата коса да ја направи убава повторно.Ослободување од стрес на вашето тело и да се стекнат со позитивен ментален став.Подобрување на здравјето на вашиот скалп.Станат посигурни во врска со вашиот изглед.Ако сакате да знаете повеќе за нашите tenses, ве молиме посетете ја страницата ПРАШАЊА и одговори дел од Тројство Affirmations веб-сајт, но, генерално, вие само може да одберете да го слушате сет ќе одговори на најдобрите.Не постои една "најдобар начин" за да слушате албумот, кој ќе работи за сите - тоа е прашање на личен избор и наоѓање метод со кој ќе се вклопи во вашиот начин на живот.Секој од нашите албуми има три групи на позитивни affirmations, во три различни tenses, што може да се слушне, гласно и јасно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат