• Новак
Тајна Affirmations да го Освојат Страв од Отфрлање CD

Тајна Affirmations да го Освојат Страв од Отфрлање CD

DEN 1024.80

Достапност
Достапно за нарачка

Ослободете го Вашиот Страв од Отфрлање Тајна Affirmations.Се слуша Секаде - Во вашиот автомобил, на компјутер, на вашето CD player.Слушајте во секое време - Додека одмор, работа, сурфање на веб или возење.Уживаат во музиката додека позитивни тајна пораки стапи на сила.Го прави голем дар или порибување stuffer!.На стекнат слобода од болки и страв од отфрлање користење на моќта на тајна affirmations.Се чувствуваат доверба без страв дека ќе биде одбиен со овој 60 минута CD.Тајна позитивни affirmations се пораките кои се испраќаат директно до потсвеста ум, заобиколување на повеќе критични свесниот ум.На affirmations се нечујни за да свесниот ум, и само музика се слуша свесно.Потсвеста го слуша пораките и ги следи овие команди за да се произведе моќен промени сакате да се направи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат