• Новак
Спојување, Двојно Зрак, го Понесе 3/8x5/8 Во

Спојување, Двојно Зрак, го Понесе 3/8x5/8 Во

DEN 1473.60

Достапност
Достапно за нарачка

'Автоматиката Спојка, Двојно Зрак Менгеме Стил, Создаден Кол 3/8 x 5/8 Во, Мин Понесе 0.394 Во, Max Понесе 0.748 Во, и Надвор Кол 1.252 Во Хуб Кол 1.252 Во вкупна Должина 2.252 Во Должина преку Понесе 0.630 Во Менгеме Завртка, вртежен момент Номинална 38-Кг, 10, 000 Макс. ВРТЕЖИ во минута, Max Temp 200 F, Алуминиумски Материјал, Елоксирани Алуминиумски Крај '.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Основни Видиме Случаи CNC Делови Спојка за Моторни Енкодер Вратило Спојка Флексибилни Метал Подолу Спојка (Внатрешен

Внатрешен Дијаметар : 4mm,5mm,6mm,6.35 mm,7mm,8mm,9mm,10мм,11mm,12mm се достапни.Структура : Метал Дното.Материјал : Алумини�

DEN 1454.40