• Новак
YJXSZ Виткање Колички, Преносни Колички, Компактен и Практичен Багаж Колички со 300Kg Тешки-Должност Големи Тркала со Телескопски Рачки, Мобилни Патување, на Шопинг

YJXSZ Виткање Колички, Преносни Колички, Компактен и Практичен Багаж Колички со 300Kg Тешки-Должност Големи

DEN 8718.24

Достапност
Достапно за нарачка

Компактен и свитлива : Дали сте уморни од големата и тешка колички кои заземаат вредни простор?Ова е причината зошто ние дизајниран функционална платформа количка за лесни за складирање.Лесно да се движи : Ова на четири тркала платформа количка е дизајниран за да се постигне лесно маневрирање и максимална стабилност.Обезбеди сигурен транспорт на вашиот предмети и материјали.Максимална поддршка : се надеваме дека ќе може да се справи со вашите материјали и производи со доверба.Ова е причината зошто ние дизајниран количка која може да носат 300 кг.Солиден и издржливи : Оваа платформа количка е дизајниран со користење само на највисок квалитет на материјали и ќе стане главен производ кој можете да му верувате во следните неколку години.Мулти-цел : Нашите клиенти сакаат да користат колички за да се задоволат различните потреби.Дали ви се носат предмети за домаќинството, штици или багаж, оваа количка ќе ја заврши работата.Боја : Црна Автомобил одбор големина : 67*41cm Автомобил одбор дебелина : 7.5 cm Тркала дијаметар : 10cm Вратило материјал : алуминиум легура капацитет на носивост : 300 Телесна тежина : 6.4 kg Едноставна виткање дизајн за лесно складирање Забелешка : производ големина се мери рачно, не може да биде грешка од околу 1cm, ве молиме да се разбере.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Количка Собрание на 4 Тркала Светло Должност за Употреба со Сите 1-5/8 или Повисоки Кочење Канал,Електро-Поцинкуван

Се одликува со солидна имајќи челик pin вратило во кочење канал, како и.КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ & БЕНЕФИЦИИ

DEN 719.76