• Новак
Природата е Пекарница Боровинки Сл Барови, 2 оз, 6 ст

Природата е Пекарница Боровинки Сл Барови, 2 оз, 6 ст

DEN 1459.20

Достапност
Достапно за нарачка

Вклучува 6 Близнак Пакети на Природата е Пекарница пченичен Боровинки Сл Барови.Совршен за активни, on-the-go исхрана или здрав третман за деца' ручеци и по-училиште закуски.Направени со Камен Земјата пченичен, Вистински Смокви & Боровинки.Сојата Слободни и Млечни производи Слободни/ Холестерол Слободни/ Не Висок Фруктоза Пченка Сируп/ Транс Масти 0g.Не-ГМО Проект Заверен/ Заверена на Вегетаријанската/ Кошер.Уживајте во Природа е Пекарница пченичен Боровинка (1x12 Мл).Според легендата, боровинките беше вистинска ѕвезда на првиот ден на Благодарноста, како Мајчин Американците заедничка сушени боровинки со верници да им помогне на нив, преку нивните првата зима. (Ве молиме имајте во предвид информации е descriptional само.Ве молиме погледнете состојки на производот пред употреба и ве молиме консултирајте се со вашиот здравствен работник со кои било здравствени или диететски прашања пред да се користат.).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат