• Новак
Гарднер Бендер CR-100 4-Инчен Romex Кабел Мевосек

Гарднер Бендер CR-100 4-Инчен Romex Кабел Мевосек

DEN 193.20

Достапност
Достапно за нарачка

Цепнатинки надворешниот покривање на сите големини, и стари и нови, неметални (тип NM) sheathed кабел.Жица мерач гравирани во рачка за брз проверки на поднесените препораки и ленти 6-14 AWG.Никел позлатен заврши отпорен на корозија. 4 во долго.Жица Мерач 12/2 и 14/2 NM Кабел.Опис на производот Оваа едноставна за да го користите кабелот за чудо е само 4 во долго да навивам уредно во вашиот електрична алатка појас.На никел-обложено заврши нуди корозија-отпорни издржливост.Практичен дизајн цепнатинки надворешниот покривање на сите големини (и стари и нови) на неметални (тип NM) sheathed кабел.Жица мерач гравирани во рачка за брз референца кога соголување плашт.Од Производителот Кабел мевосек.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат