• Новак
X-DREE 8 Пластична Рачка Метал Рака Алатка цевки и цевки Plier Жица Машина(8' 'Cortador де alambre де alicates де punta де herramienta де метал де plástico

X-DREE 8 Пластична Рачка Метал Рака Алатка цевки и цевки Plier Жица Машина(8' 'Cortador де alambre де alicates

DEN 1526.40

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производ : цевки и цевки Plier;Материјал : Метал, Пластика.Боја : Црна.Големина : 20.5 x 5 x 1.3 см / 8" x 2" x 0.5"(L*W*T).Тежина : 235g(Peso : 235g.Пакет Содржина : 1 x цевки и цевки Plier(Contenido del paquete : 1 x alicate де Nari. 8" Пластична Рачка Метал Рака Алатка цевки и цевки Plier Жица Cutterpipes цевки plier е за сечење, затегнување, соголување жица употреба.Погоден за кабел, жица, саат на поправка, батерија поле.Пластична рачка обложена е удобно да зафат.Опис на Spanish8' 'Cortador де alambre де alicates де punta де herramienta де метал де plástico Nombre del producto : Alicates де punta; Материјал : Метал, Plástico De боја negro Tamaño : 20.5 x 5 x 1.3 см / 8' 'x 2' 'x 0.5' '(L * W * T) Peso : 235g Contenido del paquete : 1 x alicate де Nari.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат