• Новак
Хром Vanadium Челик Рака Алатка за Сечење RT-38 8 Кабел Клешти Кабел Машина Сечење Кабел Кабел Жица Машина мека бакарни жици за висок напон ЈП

Хром Vanadium Челик Рака Алатка за Сечење RT-38 8 Кабел Клешти Кабел Машина Сечење Кабел Кабел Жица Машина

DEN 424.56

Достапност
Достапно за нарачка

Диво се користи за висок напон ЈП, IV кабли, комуникациски кабли, мека бакарни жици, итн.Против пролизгување пластична рачка е удобен за контрола и практично да работат без многу напори.Острицата работ за брзо и уредно сечење.Фалсификувани со хром vanadium челик преку термички третман, клешти тело е на висока цврстина и долготрајност.Прилагодување на одредување на болт за соодветни стегање.Карактеристики : 1. Фалсификувани со хром vanadium челик преку термички третман, клешти тело е на висока цврстина и долготрајност. 2. Прилагодување на одредување на болт за соодветни стегање. 3. Против пролизгување пластична рачка е удобен за контрола и практично да работат без многу напори. 4. на работ на ножот за брзо и уредно сечење. 5. Диво се користи за висок напон ЈП, IV кабли, комуникациски кабли, мека бакарни жици, итн.Карактеристики : Материјал : Хром Vanadium Челик + Пластична Рачка вкупна Должина : 210mm / 8.27 во Тежина (Прибл.) : 285g Пакет Листа : 1 x Кабел Сечење Клешти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат