• Новак
Модерната+Шик Brielle Конвертибилна Торба Ранец Чанта Жените Моден Дизајнер Патување Рамо Пелена Торба Трендовски и Шарени Рака

Модерната+Шик Brielle Конвертибилна Торба Ранец Чанта Жените Моден Дизајнер Патување Рамо Пелена Торба Трендовски

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оригинална и официјална Brielle конвертибилна торба!Ние сме посветени на остварување на оваа торба вашата сите времиња омилен!Оваа торба е навистина покаже затка!Микс на сите комунални сакате (без било какви што не треба), со совршен трендовски, симпатична и модерен стил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат