• Новак
Aroncent 12pcs Шарени 8ММ Завртка Студ Обетки Mens Нерѓосувачки Челик Лажни Измамник Уво Barbell Приклучоци Мерачи Илузија Изгледа Тунелот

Aroncent 12pcs Шарени 8ММ Завртка Студ Обетки Mens Нерѓосувачки Челик Лажни Измамник Уво Barbell Приклучоци

DEN 1221.60

Достапност
Достапно за нарачка

【ПРИФАТЛИВА EARRING ПОСТАВИТЕ】Еден Цел Вклучуваат 6 Парови Студ Обетки,Мешавина на Бои и се Даде Mutiple Wearring Стил И Жив Живот;Разумна Цена за Студ Обетки во Собата,Заслужуваат да ги Купите. 【ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】Здрава Нерѓосувачки Челик Пост,Никогаш не Рѓа Или Пак Вашата Кожа Зелена;Користење на Природен Камен и Дрво;Лесни и Удобни Носи Чувство;Костум за Чувствителни Уши. 【СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА】 Кавер-Уво Приклучоци Тунелот Обетки Дијаметар : 8mm;Достапни Бар Должина : 8mm;Обетки Pin : 0.43"(1.1 cm);Совршена Големина за Вашите Уши,И Оди Добро Со Секој Стил На Сите Прилика. 【ПОВЕЌЕ БОИ】6 Различни Бои Во Еден СетВиолетова,Rosered,Жолта,Портокалова,Сина,Зелена;Changeful Боја Обетки Одговараат за Жените и Мажите.Добро Идеален Подарок За Вас Близок На Божиќ Ден,Роденден,Годишнина Ден и Денот на Вљубените. 【Тоа КАКО ДА го КОРИСТИТЕ】Овие уво приклучоци се многу лесен за употреба.Само unscrew задниот дел, притисни на тенки центар, бар преку вашиот пирс на уво и завртка задниот дел на своето место. 6 пара/set за жените и мажите.Повеќе боја нудат промени на темпо од ден на ден.Оди добро со секој стил за секоја прилика.Овој сет е одличен за да го подарите како подарок или да се купат за себе.Иако унисекс стил - овие обетки може да се вклопат mens уши повеќе удобно.Нерѓосувачки Челик бара малку или без одржување за да се задржи во потрага на нови.Тоа не ' рѓа или дамка со вода како обичен челик не.Не ' рѓосувачки Челик накит е голема вредност во споредба со накит направени од скапоцени метали.Таквите предности се направи тоа се повеќе популарен додаток како еден од најсилните на сите накит метали.Тоа не се оксидираат и ќе бидат многу издржливи.Сите го прави на врвот моден додаток за да го дополните вашата гардероба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Модерната+Шик Brielle Конвертибилна Торба Ранец Чанта Жените Моден Дизајнер Патување Рамо Пелена Торба Трендовски

Оригинална и официјална Brielle конвертибилна торба!Ние сме посветени на остварување на оваа торба вашата

DEN 959.76