• Новак
Модерната+Шик Brielle Конвертибилна Торба Ранец Чанта Жените Моден Дизајнер Патување Рамо Пелена Торба Трендовски и Шарени Рака

Модерната+Шик Brielle Конвертибилна Торба Ранец Чанта Жените Моден Дизајнер Патување Рамо Пелена Торба Трендовски

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Нашите #1 Целта е да се обезбеди голема производи по одлични цени!Известете нè ако имате било какви прашања!.ГОЛЕМИНА : 12" x 6" x 13" (L x W x H).Нашите Brielle конвертибилна торба има чисто и модерен дизајн кој го прави тоа, практично и модерно!.На Brielle конвертибилна торба е совршена големина за да одговара на повеќето жени!Големината е модерен и гроздобер стил го прави совршен торба за толку многу различни користи!.Квалитетот на изградба и голема материјали, без големите цената, се направи оваа торба неодолива!.КОНВЕРТИБИЛНА & МОДЕРЕН : На Brielle претвора од еден ден торба/чанта на ранец без напор!Тоа вклучува корисна шарени рака кој може да биде лесно да се отстрани.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Постојат толку многу употреби на оваа торба може да има!Можете да го користите за работа, на училиште, на патување, на шопинг, а исто така може да се користи од страна на новите мајки како пелена торба!Тој е направен од висок квалитет на СТП кожа и е исклучително мека, трајни, и исто така вегетаријанска пријателски!.Оваа торба претвора од еден ден торба на ранец без никаков напор.Тоа може да се користи како пелена торба, особено за оние мајки кои имаат напорен ден напред и не сакаат додадена тежина на традиционалните пелена кеси.Има 1 главната преграда, 2 внатрешен слот џебови, 1 внатрешниот патент џеб, 2 надвор патент џебови, и 2 странични џебови!Двојно патент на врвот го прави напор за да пристапите кога сте во движење!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Модерната+Шик Brielle Конвертибилна Торба Ранец Чанта Жените Моден Дизајнер Патување Рамо Пелена Торба Трендовски

Оригинална и официјална Brielle конвертибилна торба!Ние сме посветени на остварување на оваа торба вашата

DEN 959.76