• Новак
Модерната+Шик Brielle Конвертибилна Торба Ранец Чанта Жените Моден Дизајнер Патување Рамо Пелена Торба Трендовски и Шарени Рака

Модерната+Шик Brielle Конвертибилна Торба Ранец Чанта Жените Моден Дизајнер Патување Рамо Пелена Торба Трендовски

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.КОНВЕРТИБИЛНА & МОДЕРЕН : На Brielle претвора од еден ден торба/чанта на ранец без напор!Тоа вклучува корисна шарени рака кој може да биде лесно да се отстрани.Нашите Brielle конвертибилна торба има чисто и модерен дизајн кој го прави тоа, практично и модерно!.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Постојат толку многу употреби на оваа торба може да има!Можете да го користите за работа, на училиште, на патување, на шопинг, а исто така може да се користи од страна на новите мајки како пелена торба!Тој е направен од висок квалитет на СТП кожа и е исклучително мека, трајни, и исто така вегетаријанска пријателски!.УДОБЕН : Поради својот уникатен дизајн, овој ранец чанта е лесен и има голем капацитет, плус многу џебови за да изберете од.Има 1 главната преграда, 2 внатрешен слот џебови, 1 внатрешниот патент џеб, 2 надвор патент џебови, и 2 странични џебови!Двојно патент на врвот го прави напор за да пристапите кога сте во движење!.ГОЛЕМИНА : 12" x 6" x 13" (L x W x H).На Brielle конвертибилна торба е совршена големина за да одговара на повеќето жени!Големината е модерен и гроздобер стил го прави совршен торба за толку многу различни користи!.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Нашите #1 Целта е да се обезбеди голема производи по одлични цени!Известете нè ако имате било какви прашања!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Модерната+Шик Brielle Конвертибилна Торба Ранец Чанта Жените Моден Дизајнер Патување Рамо Пелена Торба Трендовски

ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Нашите #1 Целта е да се обезбеди голема производи по одлични цени!Известете нè ак

DEN 959.76

Модерната+Шик Brielle Конвертибилна Торба Ранец Чанта Жените Моден Дизајнер Патување Рамо Пелена Торба Трендовски

Оригинална и официјална Brielle конвертибилна торба!Ние сме посветени на остварување на оваа торба вашата

DEN 959.76