• Новак
EMEM Облека на Жените Плус Големина Кралица Нетранспарентно Нозе Хулахопки

EMEM Облека на Жените Плус Големина Кралица Нетранспарентно Нозе Хулахопки

DEN 299.76

Достапност
Достапно за нарачка

Големина Б : Висина 5'4"-5'6" / Тежина 110-130 Lbs.Големината На C : Висина 5'6"-5'8" / Тежина 125-145 Lbs.Големина D : Висина 5'9"-6' / Тежина 140-160 Lbs.Висина : Висината 6'-6'2" / Тежина 155-170 Lbs. 1 X : Колковите 40"-50" / Висина Од 4'11"-5'4" / Тежина 150-195 Lbs. 2 X : Колковите 40"-50" / Висина 5'1"-5'7" / Тежина 180-230 Lbs. 3 X : Колковите 44"-55" / Висина 5'4"-5'10" / Тежина 215-265 Lbs. 4 X : Колковите 50"-60" / Висина 5'7"-6' / Тежина 250-300 Lbs. 5 X : Колковите 60"-70" / Висина 5'4"-5'9" / Тежина 300-335 Lbs. 6 X : Колковите 70"-80" / Висина 5'3"-6' / Тежина 335-400 Lbs. 7 X : Колковите 75"-85" / Висина 5'3"-5'9" / Тежина 400-450 Lbs. 8 X : Колковите 80"-85" / Висина 5'6"-6' / Тежина 450-500 Lbs.Ултра мека со широк удобно корселе.Апсолутна нетранспарентно покриеност одличен за годината употреба.Долготрајни врвен квалитет.EMEM Облека на Жените Плус Големина Кралица Нетранспарентно Нозе Хулахопки Б : Висина 5'4"-5'6" / Тежина 110-130 Lbs.C : Висина 5'6"-5'8" / Тежина 125-145 Lbs.D : На Висина На 5'9"-6' / Тежина 140-160 Lbs.Висина : Висината 6'-6'2" / Тежина 155-170 Lbs. 1 X : Колковите 40"-50" / Висина Од 4'11"-5'4" / Тежина 150-195 Lbs. 2 X : Колковите 40"-50" / Висина 5'1"-5'7" / Тежина 180-230 Lbs. 3 X : Колковите 44"-55" / Висина 5'4"-5'10" / Тежина 215-265 Lbs. 4 X : Колковите 50"-60" / Висина 5'7"-6' / Тежина 250-300 Lbs. 5 X : Колковите 60"-70" / Висина 5'4"-5'9" / Тежина 300-335 Lbs. 6 X : Колковите 70"-80" / Висина 5'3"-6' / Тежина 335-400 Lbs. 7 X : Колковите 75"-85" / Висина 5'3"-5'9" / Тежина 400-450 Lbs. 8 X : Колковите 80"-85" / Висина 5'6"-6' / Тежина 450-500 Lbs.EMEM Облека со висок квалитет плус големина нетранспарентно хулахопки се достапни во широк спектар на мода бои и големини 1x да 8x.Ултра мека, поддршка & дише. 2-начин се водат за обичај се вклопуваат.Средна тежина покриеност за годината употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Модерната+Шик Brielle Конвертибилна Торба Ранец Чанта Жените Моден Дизајнер Патување Рамо Пелена Торба Трендовски

ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Нашите #1 Целта е да се обезбеди голема производи по одлични цени!Известете нè ак

DEN 959.76

Модерната+Шик Brielle Конвертибилна Торба Ранец Чанта Жените Моден Дизајнер Патување Рамо Пелена Торба Трендовски

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 959.76

Модерната+Шик Brielle Конвертибилна Торба Ранец Чанта Жените Моден Дизајнер Патување Рамо Пелена Торба Трендовски

Оригинална и официјална Brielle конвертибилна торба!Ние сме посветени на остварување на оваа торба вашата

DEN 959.76