• Новак
Зелена Детелина и Алое Автомобил Спреј (Двојно Сила), 4 унци

Зелена Детелина и Алое Автомобил Спреј (Двојно Сила), 4 унци

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Нашиот автомобил спрејови им помогне да се елиминира непријатните мириси во вашиот автомобил при додавање префинета светлина мирис.Спреј толку често колку што е потребно за да се елиминира непријатните мириси.Нашите Двојно Сила формула содржи двојно мирис на нашите оригинални автомобил спрејови за луѓе кои сакаат посилен автомобил спреј.Зелена Детелина И Алое е свежа, зелена мирис кој потсетува на диви лето одгледување на билки во областа.На цветни овошен комбинација на свеж цитрус и јасмин ливчиња на woodsy, слатка мошус позадина.Овој мирис е phthalate слободни.Рачно изработени во САД.Боја Слободни.Конзерванс Слободни.Нашиот автомобил спрејови им помогне да се елиминира непријатните мириси во вашиот автомобил при додавање префинета светлина мирис.Нашите Двојно Сила формула содржи двојно мирис на нашите оригинални автомобил спрејови за луѓе кои сакаат посилен автомобил спреј.Сите наши производи се направени да нарачате.За да се избегне истекување во транзит, Еклектична Дама ленти сите капи на нашите спрејови и места секое шише во тоа е многу свој reclosable торба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат