• Новак
GPCA потпирачи за глава го Дофати, се Справува со ЛАЈТ Универзалната за Камион, Спортски Автомобил, Wrangler, Лесно потпирачи за глава Пол Планината за 4X4 Off-Road Backseat Патниц?

GPCA потпирачи за глава го Дофати, се Справува со ЛАЈТ Универзалната за Камион, Спортски Автомобил, Wrangler,

DEN 550.80

Достапност
Достапно за нарачка

КОНСТРУИРАН Влакна-засилен Најлон Бургундија Црвено изграден справува со карактеристичен текстура да одговара на вашиот автомобил/ камионот дизајнот на ентериер.Патент.ЛЕСНОТИЈАТА ВО И НАДВОР за задното седиште патници, НИКОГАШ не се СВРТАТ лево и десно кога надвор возење или на трновит пат.ЕКСТРА НИВО НА КОНТРОЛА со рачка перница заврши за backseat патници.Практично решение за сите возрасти, тинејџер, возрасни или постар.КУЛ ИЗГЛЕД - комплимент за вашиот Камион/ Спортски Автомобил/ Wrangler Wrangler/ FJ Cruiser внатрешни работи.Солидна 8-ПРСТЕН монтажа систем, наместо на 4 прстени.Анти-нула слој да се заштити вашиот пол.Никогаш не се распаѓа.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА ДВЕ(2) Земи го Изведува + ДВЕ(2)се Справи со Амортизирање Влошки + 4 Справи со потпирачи за глава Циклуси (универзално одговара на стандард до D16mm столбови).Боја : ЦРВЕНИ Влакна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат