• Новак
JOEDOT Премиум зеленчук, Брокула Florets, Без конзерванси или вештачки вкусови, Замрзнати (16 оз. пошта, 4 count)

JOEDOT Премиум зеленчук, Брокула Florets, Без конзерванси или вештачки вкусови, Замрзнати (16 оз. пошта, 4

DEN 1836.00

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум брокула florets се совршен придружба на вашиот здрава вечера и microwavable пошта значи дека тие си cinch да се направи и без неред!.За оваа точка Премиум зеленчук Поединечно брзо замрзната за заклучување во свежината на Пареа во торба Без конзерванси или вештачки вкусови Лесно да се подготви.Брокула Florets се здрави и вегетаријанска јадење.Поединечно брзо замрзната за да ја заклучите во свеж зеленчук вкус, текстура, важни хранливи материи и витамини.Пар со една entree за комплетен оброк.Спецификации Замрзнат зеленчук "ја заклучите во" хранливи материи, и важни витамини 4-16 унца microwavable пошта Печено брокула рецепт на задната страна од пакет, Без конзерванси или вештачки вкусови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат