• Новак
MakeMeChic Жените Plaid Здолниште со Висока Waisted Bodycon Молив Мини Здолниште

MakeMeChic Жените Plaid Здолниште со Висока Waisted Bodycon Молив Мини Здолниште

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Патент затворање.Машина За Миење.Изберете 1 големина за лабава.Тенок одговара, меки и удобни.За Жените и Јуниори.Одлично за повик, клуб, забава и одмор.Не кајгана, машина за миење ладно, рака мие се достапни.Ве молиме погледнете ги нашите ТАБЕЛАТА во 3 слика за слика додворувања.Големина На Табела : .S : Половината : 26.8", Хип : 37.4", Должина : 15.7".M : Waist : 28.3" Хип : 39.0", Должина : 16.1".L : Waist : 29.9" Хип : 41.3", Должина : 16.5".XL : Половината : 31.5", Хип : 43.7", Должина : 16.9".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат