• Новак
Здолниште Спортски Среќен Девојка Здолниште

Здолниште Спортски Среќен Девојка Здолниште

DEN 1056.00

Достапност
Достапно за нарачка

Одлична за одржување тениски топки, куче третира или што може да се сонува.Иако ова е повеќе работи стил беше направен за патишта, што може да направи ох толку многу повеќе.Иако ова е повеќе работи стил беше направен за патишта, што може да направи ох толку многу повеќе.Патент затворање.Многу различни бои и дезени да се облекуваат нагоре или надолу.Вклучува Sonic Музика Порта за лесни слушалки пристап.ОДИ ОД ТРЕНИНГОТ ЗА РАБОТА – Носете ја вашата омилена шема или боја било каде сакате да одите : работи errands, во салата или канцеларија.Три џебови; еден за секоја нога и zippered џеб во задниот дел.Од 5k да работна средба за среќен час, ова здолниште поддржува до своето барање – тоа ги прави СРЕЌНИ!Одговара забелешка : shorties на Црно, Романса Печати, Flyaway Печати, Љубовен Триаголник Печати, Јасност, Печати, Sidewinder Печати, Црна Волна и Рубин Среќен Девојка одговара повеќе compressive од други бои.Здолниште : 87% Полиестер/13% Spandex; Шорцеви : 90% Полиестер/10% Lycra.17" здолниште го прави овој стил чевли за сите активности кои бараат малку повеќе скромност (како носи тоа да се работи!) и се прифаќаат од страна на жените на сите видови на телото.Од 5k да работна средба за среќен час, ова здолниште поддржува до своето барање – тоа ги прави Среќни!.Континуирано drawcord дека не ќе излезе во миење и sonic музика пристаништето во нишка на вашиот преку слушалки на вашиот џеб.На drawcord е достапна во Сива Хедер Ultralight Bonita, Одисеја, Галактички, Ѕвездени, Бунтовник Fleur, Рад Plaid, Ноар Fleur, Сина и Деко.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат