• Новак
Lifesavers Wint О Зелена Пеперминт

Lifesavers Wint О Зелена Пеперминт

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

6.25 оз.Поединечно завиткани парчиња.Се продаваат како и 2 ЕДИНИЦИ на $29.22 по единица. (1 единица = 12 секој од нив.) 6.25 оз.Поединечно завиткани парчиња.Peggable торба.Производителот број : 190008504. SKU # : 9006750. Земја на потекло : (TBA).Дистрибуиран од страна на Ldc, Inc (Слобода Dist.).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат