• Новак
Сртот Обемот | Нане Здив Магла - 0.24 унца (7mL) 2-pack распрскувачи, 6 count (12 спреј) дисплеј

Сртот Обемот | Нане Здив Магла - 0.24 унца (7mL) 2-pack распрскувачи, 6 count (12 спреј) дисплеј

DEN 415.44

Достапност
Достапно за нарачка

ВЕДНАШ FRESHENS ЗДИВ : Користете Сртот Обемот Здив Магла кога сте во движење за доверба за да се добие поблиска.НАСОКИ : Претвори капа за да на позиција изложување на млазницата.Премиерот пумпа со притискање на одредување на активирањето.Пумпа повеќе mists директно во устата за размена на инстант свеж здив.АВИОКОМПАНИЈАТА ПАТУВАЊЕ APPROVED : Одобри големина за патување, како во рамките на дозволената течни износ за удобен носат на патување.ДОЛГОТРАЈНИ : Сртот се исчисти ги исполнува Обемот свежина со оваа слободни масти, шеќер слободни долготрајни здив магла спреј.Одредени трговски марки се користат под лиценца од Procter & Gamble Company или неговите соработници.Дистрибуиран од страна на Oralabs, Inc.Паркер КО USACREST ЧИСТА ги ИСПОЛНУВА ОБЕМОТ FRESHNESSUse Сртот Обемот Здив Магла да freshen здивот кога сте во движење за доверба за да се добие поблиска.DIRECTIONS1. Пак капа за да на позиција изложување на млазницата.2. Премиерот пумпа со притискање на одредување на активирањето.3. Пумпа повеќе mists директно во устата за размена на инстант свеж здив.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат