• Новак
Расположливиот Шарени М. а.s-к за Момчиња и Девојчиња-Мека на Кожата, Децата Големина Деца Расположливиот T49-50 КОМПЈУТЕРИ

Расположливиот Шарени М. а.s-к за Момчиња и Девојчиња-Мека на Кожата, Децата Големина Деца Расположливиот T49-50

DEN 432.00

Достапност
Достапно за нарачка

【Материјал】- Изработени од Не-плетени ткаенини и се Топи разнесени ткаенина.не-иритирачки, меки и удобни.3 слоеви на заштита за да се спречи против прашина и други загадувачи. 【Одговара на Повеќето Деца】-големината е специјално дизајниран за деца. 【Earloop Дизајн】- Еластична бенд на производот овозможува лесно да се стави производот на лицето преку устата и носот без никаков напор. 【Широко Applicapable】-Може да се примени во дом, канцеларија, училиште, парк, игралиште, ноктите салон и сл., и отворено велосипедизам, дома декорирање, патување и сл. 【Количество】-10/20/30/50/100pcs.Различни цртан филм модели.Брза испорака, обично се само 10-15 дена.Сезона : Пролет,Лето,Есен,Зима Одговараат за : Деца Повод : Случајни Должина : Редовни Стил : Мода, Причинско-Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас 【Inforin】,Ние ќе ви ги даде задоволително решение, ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат