• Новак
Црна Кањонот Бебиња Здив Миризливи Телото Спреј, 4 Мл (2 Парчиња)

Црна Кањонот Бебиња Здив Миризливи Телото Спреј, 4 Мл (2 Парчиња)

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Мирис : Бебиња Здив (Свежи дињи, јаболка и ванила крем innocently врзани заедно со wisps на carnation и други светлина, powdery цветни).Црна Кањонот Тело Спрејови се одличен начин за да додадете лесен мирис на кожата.Достапни во 1000 мирис опции. 4 Мл Шише (2 Парчиња).Мирис : Бебиња Здив (Свежи дињи, јаболка и ванила крем innocently врзани заедно со wisps на carnation и други светлина, powdery цветни).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат