• Новак
ВЕН од Chaz Деканот Вен Сладок Бадем Нане Зацврстување Мазнење Сјај, 1 fl.оз

ВЕН од Chaz Деканот Вен Сладок Бадем Нане Зацврстување Мазнење Сјај, 1 fl.оз

DEN 839.76

Достапност
Достапно за нарачка

На Вен Зацврстување Мазнење Сјај е дизајниран да помогне да се скроти frizzy flyaway и да ви даде изглед на поздрав, неспокојот, shinier коса.Овој уникатен косата производ е исто така формулиран за да помогне да се остави косата со здрав изглед, жив сјај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат