• Новак
Орален Хирург од Ден. Нинџа преку Ноќ. Keychain, Орален Хирург Присутни од Колегите, Обновливи за Мажи Жени

Орален Хирург од Ден. Нинџа преку Ноќ. Keychain, Орален Хирург Присутни од Колегите, Обновливи за Мажи Жени

DEN 2373.60

Достапност
Достапно за нарачка

Орален хирург KEYCHAIN - Тоа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик.Тоа е многу издржливи, и гравирање никогаш нема да исчезнат или да се носат off!.ГРАВИРАЊЕ НИКОГАШ НЕМА ДА ИСЧЕЗНАТ ИЛИ ДА СЕ НОСАТ НАДВОР! - Тоа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик.Оваа keychain е совршен подарок за било какви луѓе, особено автомобил на сопственикот или возач!.ТАА Е ОТПОРНА НА ' РЃА, КОРОЗИЈА И промена на БОЈАТА - гравирање никогаш нема да исчезнат или да се носат надвор!Таа е отпорна на ' рѓа, корозија, и промена на бојата.Оваа keychain е совршен подарок за било какви луѓе, особено автомобил на сопственикот или возач!.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА СЕКОЈА ЛУЃЕ, ОСОБЕНО АВТОМОБИЛ на СОПСТВЕНИКОТ ИЛИ ВОЗАЧОТ - Тоа е многу издржливи, и гравирање никогаш нема да исчезнат или да се носат надвор!Таа е отпорна на ' рѓа, корозија, и промена на бојата.Оваа keychain е совршен подарок за било какви луѓе, особено автомобил на сопственикот или возач!.НА ПРАВОАГОЛНИК со ГОЛЕМИНА - Тоа е совршен за монтирање повеќето копчиња, правејќи го овој одличен автомобил додаток!.Орален хирург Црна Keychain е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, обезбедување на издржливи и долготрајни додаток.Гравирање никогаш нема да исчезнат или да се носат надвор!Таа е отпорна на ' рѓа, корозија, и промена на бојата.Оваа keychain е совршен подарок за било какви луѓе, особено автомобил на сопственикот или возач!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат