• Новак
SIFDNRGNFN Око Гром 12 Видови на Око Завртка Гром Кука 304 од не ' Рѓосувачки Челик Завртка Око DIY Јаже Додатоци Дрвени Завртки Накит Додатоци Завртки Очите (Должина : 1pc Број

SIFDNRGNFN Око Гром 12 Видови на Око Завртка Гром Кука 304 од не ' Рѓосувачки Челик Завртка Око DIY Јаже Додатоци

DEN 1800.00

Достапност
Достапно за нарачка

Лесен за Инсталација : висок квалитет На метал поени може да гризе дрво, иверица или base без одземање.Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Steel Tolerance : +/-5%.Тоа е направен од супер големи машина.После многу експерименти, тоа е се покажа дека на отворено нема да се оксидира и ' рѓосано.Application - за Да се обезбеди кампување шатор, поправи мала полица на ѕидот како складирање алатка, се користи како тај-падови за камион багажник, лифт птица задолжени за хранење телиња, употреба со hammock.Кован, Угасне и Зацврстен да имаат повисоки перформанси.12 Видови на Око Завртка Гром Кука на 304 Нерѓосувачки Челик (16mm-121mm )*ве Молиме погледнете го црвен фонт во горната табела за количеството на секоја size Material : 304 од не 'Рѓосувачки Steel Tolerance : +/-5%на Пакет : Под 50 Pcs Anti-' рѓа и анти-корозија.Издржлив и силен око завртки, совршен за внатрешна и надворешна употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат