• Новак
Din Железнички Фиксна Клип, Реле Din Железнички Менгеме, 35mm Алуминиум Din Железнички Фиксна Стега Зацврсти Клип за Реле Монтажа(#6)

Din Железнички Фиксна Клип, Реле Din Железнички Менгеме, 35mm Алуминиум Din Железнички Фиксна Стега Зацврсти

DEN 566.40

Достапност
Достапно за нарачка

Постојат различни големина на фиксна прстиња за да изберете од, да ви помогне во различни места. 【Висок Квалитет】din железнички фиксна клип е направен на висока јачина алуминиум, што не е лесно да се предизвикуваат корозија и ' рѓа, за да се обезбеди најдобри сила и издржливост, и имаат долг животен век.Постојат различни големина на фиксна прстиња за да изберете од, да ви помогне во различни places Specification : Материјал : Aluminum Options : #1 20mm 3-дупка матирано бела#2 20mm 3-дупка матирано црна#3 35mm 2-дупка#4 35mm 5-дупка матирано бела#5 35mm 5-дупка матирано црна#6 45mm 5-дупка#7 80mm матирано#8 100mm frosted Package тежина : Околу.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Капак Бариера Терминал, Висока Цврстина Висока Тековната Капак Бариера Терминал Добра Електрична Спроводливост

Водич Железнички Комбинација Терминал : Водич железнички комбинација терминал, лесен за инсталација и

DEN 1557.60