• Новак
Din Железнички Фиксна Клип, Реле Din Железнички Менгеме, 35mm Алуминиум Din Железнички Фиксна Стега Зацврсти Клип за Реле Монтажа(#2)

Din Железнички Фиксна Клип, Реле Din Железнички Менгеме, 35mm Алуминиум Din Железнички Фиксна Стега Зацврсти

DEN 182.16

Достапност
Достапно за нарачка

【Апликација】din железнички менгеме е погодна за одредување на 35mm din железнички. 【Висок Квалитет】din железнички фиксна клип е направен на висока јачина алуминиум, што не е лесно да се предизвикуваат корозија и ' рѓа, за да се обезбеди најдобри сила и издржливост, и имаат долг животен век.Карактеристики : 1.Постојат различни големина на фиксна прстиња за да изберете од, да ви помогне во различни места. Din железнички менгеме е погодна за одредување на 35mm din rail5.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Капак Бариера Терминал, Висока Цврстина Висока Тековната Капак Бариера Терминал Добра Електрична Спроводливост

Водич Железнички Комбинација Терминал : Водич железнички комбинација терминал, лесен за инсталација и

DEN 1557.60