• Новак
EuisdanAA Пар М12-6 Нишка 6P Машки/Женски Свиткана Глава Метален Прстен за Заклучување Приклучок Конектор Кабел 32cm(Par М12-6 Rosca 6P Macho/Hembra Cabeza doblada Anillo де bloqueo де метал Кабел conecto

EuisdanAA Пар М12-6 Нишка 6P Машки/Женски Свиткана Глава Метален Прстен за Заклучување Приклучок Конектор Кабел

DEN 229.92

Достапност
Достапно за нарачка

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластични,Metal.Net Тежина : 31g; Монтажа Навој Дијаметар : 12mm/0.47 инч.Пакет Содржина : Пар x Авијација Штекер Електричниот Кабел.Главната Боја : Црна; Водоотпорен, airproof и навистина голем апарати за електронски конектор.(Боја на директорот : гора; Impermeable, а prueba де aire y realmente un gran conector electrónico став aparatos.Кабел Должина : 32cm(Longitud del кабел : 32 см.Euisdan AA Пар М12-6 Нишка 6 P Машки/Женски Свиткана Глава Метален Прстен за Заклучување Приклучок Конектор Кабел 32cm Descriptions : - Широко се користи во воздухопловството, nevigation, и некои други запечатување електронска опрема, стекнување на податоци системи, inclinometer, компјутер автоматизација, мерење и контрола на системи, mechnical опрема, аудио/видео, комуникации, автомобилската и друга индустрија.- Водоотпорен, airproof и навистина голем апарати за електронски конектор.Карактеристики : Материјал : Метал, PVCNet Тежина : 31g Main Боја : Black Cable Должина : 32cm Mounting Навој Дијаметар : 12mm/0.47 inch Cable Дијаметар : 6.2 mm/0.24 inch Type : 6 Pin Package Содржина : 2 x Авијација Приклучок за Електрична Cable Description во Spanish Par М12-6 Rosca 6 P Macho / Hembra Cabeza doblada Anillo де bloqueo де метал Кабел conector де enchufe 32cm País де fabricación : Кина; Материјал : plástico, metal Peso neto : 31g; Diámetro де ла rosca de montaje : 12 mm / 0,47 pulgadas Contenido del paquete : par x кабел eléctrico де toma де aviación Color директорот : гора; Impermeable, а prueba де aire y realmente un gran conector electrónico став aparatos.Longitud del кабел : 32 см.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Капак Бариера Терминал, Висока Цврстина Висока Тековната Капак Бариера Терминал Добра Електрична Спроводливост

Водич Железнички Комбинација Терминал : Водич железнички комбинација терминал, лесен за инсталација и �

DEN 1557.60