• Новак
HYYYYH Проектор Tripod Стојат Камера Таванот Рака Светлина Стои со 1/4 3/8 Адаптер Продолжен за Strobe

HYYYYH Проектор Tripod Стојат Камера Таванот Рака Светлина Стои со 1/4 3/8 Адаптер Продолжен за Strobe

DEN 679.20

Достапност
Достапно за нарачка

На ѕид монтирање бум рака е направен од високо-квалитет на метални материјали, цврсти и отпорни на корозија.Што го прави силен за тешки работи.Оваа светлина стојат адаптер е совршен за на ѕид и плафон до планината опрема како светла, чадори и reflectors.Тоа доаѓа со 3/8 1/4 адаптер завртка за да се применат на различни флеш, безбедноста камера, softbox, dslr фото и повеќе уредот.се протега до 26", и можете да ја прилагодите нејзината висина за да ги задоволат вашите потреби.На прилагодливи проектор планината е лесно да се биде инсталиран со пакетот содржи,прво се користат разни додатоци за да се соберат во конечен облик,и потоа да се поврзете на проектор,камера,и многу повеќе ви треба.Мини Проектор Tripod Планината одговара на мнозинството на мини проектори со големина на завртка адаптери.Опис : ѕид монтирање бум рака е направен од високо-квалитет на метални материјали, цврсти и отпорни на корозија.Што го прави силен за тешки work This светлина стојат адаптер е совршен за на ѕид и плафон до планината опрема како светла, чадори и reflectors It доаѓа со 3/8 1/4 адаптер завртка за да се применат на различни флеш, безбедноста камера, softbox, dslr фото и повеќе device The основата доаѓа со 4 дупки помагање на планината бум рака на ѕидот и таванот многу цврсто која штеди многу време и space It може да се залепи на цврст ѕид, како и неговата висина е прилагодлив, се протега до 26", и можете да ја прилагодите нејзината висина за да ги задоволат вашите потреби.Спецификација : Димензии : Должина и ширина на таванот светлина рамка : 90x80mm/3.54x3.15 inch Hole дијаметар : 0.24 инчен/6mm Length телескопски : 14.47-25.98 инчен/370-600mm Package Вклучува : 1x Таванот светлина stand4x Screws The навалите агол е 90 степени и ротација агол е 360 степени.Можете да се прилагоди на агол според вашите потреби.

Спецификацијата

Length and width of ceiling light frame:
90x80mm/3.54x3.15 inch
Hole diameter:
0.24inch/6mm
Length telescopic:
14.47-25.98 inch/370-600mm
Package Includes:
1x Ceiling light stand :
4x Screws :
The tilt angle is 90 degrees and the rotation angle is 360 degrees. You can adjust the angle according to your needs. :

Со стоката дадена додека купуваат