• Новак
Rollei Цврста со Топката Главата T7S Јаглерод Tripod - Камера Tripod со 30 kg Капацитет, Идеални за Патување и Природата Фотографија - Погоден за Огледало Рефлекс (dslr фото) и Сист?

Rollei Цврста со Топката Главата T7S Јаглерод Tripod - Камера Tripod со 30 kg Капацитет, Идеални за Патување

DEN 2187.84

Достапност
Достапно за нарачка

3 заклучување со завртки за tripod главата. 3/8 и 1/4 инчи шраф за монтирање tripod глави и камери.Интегрирани ниво за брз усогласување.Кутија содржина : Rollei G-75 сад адаптер.Брзо и лесно да се инсталира.Стил : Г-75 Алфа Mark II.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат