• Новак
Заврши C-1664FN ProGrade 16 мерач Заврши Nailer 3/4-2-1/2

Заврши C-1664FN ProGrade 16 мерач Заврши Nailer 3/4-2-1/2

DEN 2639.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моќен заврши nailer дискови лесно потешко во шумата - Изведувач Склопот на трајни легура списание.Тешка, но сепак мала тежина алатка 3.7 кг - Тенок линија носот за подобро линија на сајтот.Избор предизвика овозможува да се Судрат или Последователни Пожар режими.Dial прилагодливи на одборот детална контрола - Не-март контакт совет.Лесно џем расчистување систем - Појас кука - 360 степени прилагодливи на издувните гасови.Целосна C-1664 FN заврши nailer е изграден за моќ и Pro Grade издржливост.Лесно дискови 2-1/2 заврши нокти во дрвени предмети.Се користи за мебел собранието, кабинети, лиење, заврши, часовникот, вратата и прозорецот обвивка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат