• Новак
Фриман PFN64 16 Измери Директно Заврши Nailer , Црна

Фриман PFN64 16 Измери Директно Заврши Nailer , Црна

DEN 1896.00

Достапност
Достапно за нарачка

Не се измамени од нивната мала големина - заврши нокти се силни и овие nailers се суштински дел од секоја професионалци алатка кутија.Брз-jam издание за лесен пристап расчистување на ноктите метеж.Не се измамени од нивната мала големина - заврши нокти се силни и овие nailers се суштински дел од секоја професионалци алатка кутија.Тенките мерач и мала глава им овозможува на овие нокти да исчезне во вашиот дограма, што значи ќе трошат помалку време за пополнување на дупки и брусење.Исто како што сугерира името, директно заврши нокти се совршени за ентериер и екстериер заврши проекти како трим, мебел, кабинет работа, база одбори, чевли и круната на калапи, прозорец обвивка, чаир железнички лиење, и повеќе.Исто како што сугерира името, директно заврши нокти се совршени за ентериер и екстериер заврши проекти како трим, мебел, кабинет работа, база одбори, чевли и круната на калапи, прозорец обвивка, чаир железнички лиење, и повеќе.Тенките мерач и мала глава им овозможува на овие нокти да исчезне во вашиот дограма, што значи ќе трошат помалку време за пополнување на дупки и брусење.Исто како што сугерира името, директно заврши нокти се совршени за ентериер и екстериер заврши проекти како трим, мебел, кабинет работа, база одбори, чевли и круната на калапи, прозорец обвивка, чаир железнички лиење, и повеќе.На PFN64 е дизајниран да оган 16 измери директно заврши нокти насекаде од 1" до 2,5".Списанието и цилиндар на оваа nailer се изградени од елоксирани алуминиумски за лесни издржливост, и Тефлон O-прстени и едно парче вози нож, исто така работат да го продолжи животот на алатката.Дискови 16 измери Директно Заврши Нокти од 1" до 2 ипол".Тенките мерач и мала глава им овозможува на овие нокти да исчезне во вашиот дограма, што значи ќе трошат помалку време за пополнување на дупки и брусење.Не се измамени од нивната мала големина - заврши нокти се силни и овие nailers се суштински дел од секоја професионалци алатка кутија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат