• Новак
Ryobi 18-Volt ЕДЕН+ Литиум-Јонска Cordless AirStrike 23-Мерач 1-3/8 инчен Обезглавени Pin Nailer (Алатка Само)

Ryobi 18-Volt ЕДЕН+ Литиум-Јонска Cordless AirStrike 23-Мерач 1-3/8 инчен Обезглавени Pin Nailer (Алатка Само)

DEN 3096.00

Достапност
Достапно за нарачка

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Двојна акција предизвика дизајн за последователни возење.Сува оган lockout функција се протега алатка живот.LED светло функција за оптимално визија.GRIPZONE overmold за дополнителна удобност.Дискови во 1/2.да 1-3/8 во. 23-Мерач pin ноктите.RYOBI воведува 18-Volt ЕДЕН+ Литиум-Јонска Cordless Air Strike 23-Мерач 1-3/8 во.Обезглавени Pin Nailer (Алатка Само).Оваа обезглавени pin nailer дискови во 1/2.да 1-3/8 во.иглички и може да се пука до 3500-pin ноктите на плаќање со 4.0 Ах ЛИТИУМ+ 18-Volt батерија (не се вклучени).На сува оган lockout го штити вашиот pin nailer и се протега својот живот.Двојна акција предизвика дизајн им овозможува на лесен, секвенцијален возење и вклучени не-marring влошки се задржи на работа површина без алатка марки.LED светло оптимизира визија во текот на работата и GRIPZONE overmold додава удобност.Информации за батеријата и полначот не се вклучени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат