• Новак
NuMax SL31 Пневматски 3-во-1 16-Мерач и 18-Мерач 2 Заврши Nailer и Спојувач Ергономски и Лесни Помине Пиштол Без Март Совет за Заврши Нокти, Бред Ноктите, и Staples

NuMax SL31 Пневматски 3-во-1 16-Мерач и 18-Мерач 2 Заврши Nailer и Спојувач Ергономски и Лесни Помине Пиштол

DEN 1053.36

Достапност
Достапно за нарачка

На reload индикатор ви овозможува да видите кога се работи за ниско ниво на сврзувачки елементи, и алатката-бесплатно прст длабочина прилагодување ви овозможува да ја прилагодите на длабочина на ноктите и staples брзо и лесно со вртење на тркалото во близина на активирањето.Ние направи nailers и staplers за секоја цел, од кров за да се обвивка на тротоарите и сето она помеѓу.Многу удобен 360 степени прилагодливи издувните ви овозможува лесно да директна воздушна оддалеченост од вашето лице и остатоци.Пневматски 3-во-1 16-Мерач и 18-Мерач 2" Заврши Nailer и Спојувач ќе се зголеми вашата продуктивност при донесувањето на целната работа околу дом или работно место.За почеток, отворете го списанието и оптоварување на сврзувачки елементи.Телото на овој пневматски заврши писмото и спојувач е ергономски дизајниран, што резултира во лесен и солиден одлична алатка за долго смени.Воздухот алатка за нафта и прилагодување на алатките се вклучени.Тешко и Сигурен : Ние направи низа на трајни изградба алатки и прибор, вклучувајќи staplers и nailers за обвивка, тротоарите, кадрирање, заврши, и кров.Про Дизајн : Ова нокти пиштол карактеристики не март совет кој ја заштитува вашата работа површина од оштетување, 360 степени прилагодливи на издувните гасови кои ги држи воздух, прашина и остатоци од вашиот workspace, и вчитај индикаторот за да се направи тоа лесно да се види кога се работи за ниско ниво на сврзувачки елементи.Вистинскиот Инструмент за Работа : Ние сме посветени на обезбедување на исклучителна вредност, врвот ниво услуги на клиентите и траен, високо-квалитетни производи.18 мерач бред ноктите се ставаше на левата страна, 16 мерач заврши нокти се натоварени на десно, и 18 мерач staples се натоварени во центар.Се споредат нашите производи на слични ставки страна на Makita, Hitachi, Bostitch, Senco, Paslode, и Dewalt.Дизајнирани за брз претовар, списанието лесно се префрла помеѓу fastener видови без било каков вид на прилагодување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат