• Новак
CARAMAZ Автомобил Прозорец Сенка за Бебе со Уверение УВ-Заштита 2 Пакет - 20x12

CARAMAZ Автомобил Прозорец Сенка за Бебе со Уверение УВ-Заштита 2 Пакет - 20x12

DEN 285.60

Достапност
Достапно за нарачка

УВЕРЕНИЕ УВ ЗАШТИТА : се Тестирани на Австралиските Стандарди - "одличен".Блокови 98.6% од сите УВ зраци (UPF 50+).ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА : Поставете го бебето carsun сенка на вашата страна прозорци и да ја стартувате својата рака низ него.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : 20"x12" големина М е дизајниран да се вклопуваат повеќето автомобил windows - можете да флексибилно се преклопуваат, ако е потребно.БОНУС : Доаѓа со бесплатен премиум торбичка за чување да се задржи вашата нијанси чисти кога не е во употреба. 100% задоволство гаранција или враќање на пари!Отстрани нијанси толку често како што се бара, без никакви остатоци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат