• Новак
Пер Имајќи 2788 2700 Серија Заострените Ролери Имајќи Конус, 1.5 Се Роди, 1.01 Ширина

Пер Имајќи 2788 2700 Серија Заострените Ролери Имајќи Конус, 1.5 Се Роди, 1.01 Ширина

DEN 639.84

Достапност
Достапно за нарачка

Конус Собрание се состои од внатрешен прстен, ролки и кафез.Прстените и валјаци се дизајнирани за да го носат товарот, додека кафез е само намера да ги задржат и простор на ролки.Обично се вградуваат во парови или во директни или индиректни аранжман.Земја на потекло : Кина.Заострените Ролери Имајќи Конус собрание се состои од внатрешен прстен, ролки и кафез.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат