• Новак
Spk Накит 50 Jingle Bells Светло Сребрена Боја Метал Монистра Шарм 10-12mm w/Јамка за Венец Акценти Создавање Бел Garlands Вратата Закачалки Ремени DIY Занает

Spk Накит 50 Jingle Bells Светло Сребрена Боја Метал Монистра Шарм 10-12mm w/Јамка за Венец Акценти Создавање

DEN 260.64

Достапност
Достапно за нарачка

Ова се 10-12mm во големина. (малку поголем од 3/8").Совршен за шарм, обетки, ремени, anklets, дома акценти, мачка играчки (внатре дел), или adornments за вашите подароци!.Секој бел има мала јамка за жица или парична казна кабелот.Направени на светлината мерач челик.Супер Светло, но издржливи.Повеќето имаат мал clapper така што тие се направи светлина jingle.Повеќето секој бел има clapper.Бидејќи тие се толку лесни што може да го група заедно, па ѕвона себе се создаде уште повеќе на звук!.Бесплатни Мушка Идеја книга (PDF) Датотека од нашите spk продавница.Ве молам да ми кажете дали вие би сакале да го добие.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат