• Новак
Hemoton 300pcs Шарени Занает Дрвени Стапчиња Popsicle Стапови Природни Дрвени Третираат ги Собереш Прачка за Децата Образование DIY Занает Креативни Дизајни 150x18x1.6mm

Hemoton 300pcs Шарени Занает Дрвени Стапчиња Popsicle Стапови Природни Дрвени Третираат ги Собереш Прачка за

DEN 638.16

Достапност
Достапно за нарачка

ШАРЕНИ ДРВЕНИ сладолед СТАПОВИ Мазни и чисти, прави површина без splinter или burrs, безбеден за деца.ШАРЕНИ ДРВЕНИ сладолед СТАПОВИ Овој основен дрвени popsicle стапови занаети се лесни за употреба.Со само еден едноставен гест, совршен за производство на сладолед, додека елиминирање на кора од лимон.ШАРЕНИ ДРВЕНИ сладолед СТАПОВИ Мора да се има за секој кој сака DIY popsicles.ШАРЕНИ ДРВЕНИ сладолед СТАПОВИ Дрво занает popsicle стапчиња се совршени за групни активности, како DIY занает, наставата, креативна рачно изработени уметност, смета и така натаму.ШАРЕНИ ДРВЕНИ сладолед СТАПОВИ Погоден за училница употреба, камп и скаут занаети, роденден партии и повеќе.Опис Шарени Занает Дрвени Стапчиња Popsicle Стапови Природни Дрвени Третираат ги Собереш Прачка за Децата Образование DIY Занает Креативни Дизајни 150x18x1.6mm Features - Боја : Шарени.- Големина : Околу 15 x 1.8 x 0.16 см.- Материјал : Дрво.Пакет Вклучувајќи и 300 x Дрвен Стап.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат