• Новак
2400pcs Плоштадот Двострано Лепило Пена, 3D Пена Точки Dual-Лепило за Занает DIY Уметност, Канцелариски Материјали, Scrapbooking(Две Големини)

2400pcs Плоштадот Двострано Лепило Пена, 3D Пена Точки Dual-Лепило за Занает DIY Уметност, Канцелариски Материјали,

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

19 инчен, различни големини ги задоволува вашата различни барања,како што се домашна картички, scrapbooks, постери и сл.【Пакет вклучуваат】 : еден пакет вклучува 28 листови двострано лепило пена точки, 2400 парчиња мали лепило пена точки во вкупно.59 инчен и 0.Отстранување на друга порака хартија. 【Трајни и леплива】 : нашата лепило пена планината е леплива, но фото безбедни, нема лепак живеат значи, вие не мора да се грижите за касетата повреда на вашите скапоцени слики, квалитетен материјал одлучува тоа може да го користите за долго време. 【Се ПОЈАВИ надвор 3 D ефект】 : Користете го месеци за да додадете димензија на вашиот занает со мало 3 D елемент.еден пакет содржи 28 листови двострано лепило пена точки, 2400 парчиња мали лепило пена точки во вкупно.Солза ослободување папе надвор, се држи на површината.Dual-лепило 3 D пена плоштади имаат добри вискозност и лепливоста, убаво е да се биде вметнат на прибор и елементи што треба, правење на вашиот рачно изработени работа полесно и поудобно, кој е добар избор за да DIY вашиот занаети. 【Избрани големина】 : големината на мали лепило пена дот е приближно 0. 【Лесен за употреба】 : има пред-намалување на двострано пена плоштадите на секој лист, лесно да се откине, лепило на двете страни, кора исклучите бела заштитна фолија, се држи некаде дека сакате, безбеден и сигурен.Чистење на површината, чувајте го сув и нема прашина.Користете го месеци за да додадете димензија на вашиот занает со мало 3 D елемент., добри асистенти за партија планирање, на пример, балони, хартија за цвеќе или други украси да се направи целосна употреба на нив да направат вашиот живот полесно.Dual-лепило 3 D пена плоштади имаат добри вискозност и лепливоста, убаво е да се биде вметнат на прибор и елементи што треба, правење на вашиот рачно изработени работа полесно и поудобно, кој е добар избор за да DIY вашиот занаети.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат