• Новак
Amosfun 10pcs Сликарство Пена Јајце DIY Велигден Styrofoam Оркестарот за Дете Фестивал Занаети Велигденски Подарок Велигден Партија Декорација 8cm

Amosfun 10pcs Сликарство Пена Јајце DIY Велигден Styrofoam Оркестарот за Дете Фестивал Занаети Велигденски

DEN 497.04

Достапност
Достапно за нарачка

Висок квалитет за издржливи и долготрајни употреба.Широко се користи во свадба реквизити, ноќта на Вештерките, Божиќ, Велигден, жетва фестивал, дух фестивал и избор на играчка додатоци и кутии.Совршен DIY јајца за велигден занает проекти.уживајте во добро време со вашето семејство.Донесе многу повеќе радост на вашето семејство.Бренд : Amosfun. 100% сосема нов и висок квалитет.ПОДАРОК : Совршен подарок за вашите пријатели, семејство или себе си.Description This објектот е произведен со премиум материјалот со цврста структура за трајни употреба.Пена дизајн може слободно да се направи било занаети проекти.Совршено декоративни додатоци за Велигден, фестивали и други parites.добар држач за вашиот фестивал или партија.Карактеристики - Боја : Бела.- Материјал : Пена.Пакет Including1x поставите проп.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат