• Новак
Електричен Скутер Гуми Скутер Замена на Тркало, Тврда Гума, Анти Експлозија Предна/Задна Гума Тркала Замена за Електричен Скутер Електричен автомобил Гуми (Боја : Ц

Електричен Скутер Гуми Скутер Замена на Тркало, Тврда Гума, Анти Експлозија Предна/Задна Гума Тркала Замена

DEN 268.80

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа, исто така, може да се направи на гуми рамномерно се истакна и апсорбира шокот кој може да обезбеди подобро шок апсорпција за вас.Силни и издржливи : експлозија-доказ за замена на гуми се направени од високо квалитетни пластични.Овој круг locking ring е стабилна и издржливи.Заменете Тврда Гума : електричен скутер гуми е прекрасна замена за оригиналната скршени или стари гуми кои е директно замени.Шок Апсорпција Перформанси : електричен скутер гуми е не се лизга и носат-отпорни, и нуди подобра шок апсорпција перформанси.За 10 инчен електричен скутер : Бидејќи тоа е толку еластична сопственост, тоа може да биде малку помали од 10 инчи пред инсталацијата.Меѓутоа, ако ви се качи на гуми на центар, тоа може да биде совршен за потребите на вашиот 10-инчен гуми.Лесен за употреба и да го замени, прилагодени флексибилно и фиксна цврсто.И со носат-отпорни, трајни,не piercing Color : Black Size : 2pcs Technical спецификации : Состојба : Материјал : rubber Color : Black Fitness : За 10 инчен електрични scooters Package Листа : 1 * Експлозија-доказ tire Stand фирма како традиционална гуми со целосно aerated услови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат