• Новак
iPhone Xs Max Назад Задна Камера Стаклена Леќа се Покрива со Адхезивна се Продаваат од страна на Dougsgadgets (iPhone Xs Max)

iPhone Xs Max Назад Задна Камера Стаклена Леќа се Покрива со Адхезивна се Продаваат од страна на Dougsgadgets

DEN 95.76

Достапност
Достапно за нарачка

Сосема Нов.Одличен Квалитет.Го замени вашиот скршен/оштетени поклопец на леќите на камерата.Не дојде со надворешниот прстен.Алатки и инструкции не се вклучени.Сосема Нов.Одличен Квалитет.Го замени вашиот скршен/оштетени поклопец на леќите на камерата.Не дојде со надворешниот прстен.Алатки и инструкции не се вклучени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Електрични Притисок Шпорет Запечатување Прстен или Печат Прстен или Запечатување Заптивка - За Многу 5 Литарски,

Електрични Притисок Шпорет Запечатување Прстен или Печат Прстен или Гумена Заптивка или Запечатување

DEN 311.76