• Новак
Магијата Четка 360 Степени Нема Мртов Агол Ротирачка Четка Автоматско Рака-Бесплатно Перење Во Домаќинството Перат Спин Трајни

Магијата Четка 360 Степени Нема Мртов Агол Ротирачка Четка Автоматско Рака-Бесплатно Перење Во Домаќинството

DEN 1454.40

Достапност
Достапно за нарачка

360 Степен Ротација : објектот може да се ротира слободно, ефикасно отстранување на нечистотија сите околу.Дршката е монтажни , лесен за чување, не преземањето на просторот.Екстремна брзина на перење : екстремна брзина на миење + поместување на рачката + зголемена ролери.Двојно млазницата кофа и патентирана центрифугални спин дизајн чиста и сува четка глави, без да се грижиш за вашите раце добивање валкани.Сега можете да заштедите време и напор, како нашите себе-притискање на систем овозможува само на вишокот вода да се пресели откако; само притисни на рачка на кофа-светлина.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши во рок од 24 часа.Име : Ротирачка четка Вода апсорпциона стапка : помалку од 10-ти Четка материјал : микрофибер се Вози тип : двоен диск отпорност на Корозија : 9 (inclusive) - 9.9 (inclusive) Mopbar товарот : 10 KG или повеќе C Дехидрација го оценувате : 90% (inclusive) - 100% (inclusive) Род материјал : не ' рѓосувачки челик Прилог тип : метал кошница Забелешка : 1. Ве молиме имајте на ум дека поради одредени фактори, како што се различни прикази и различни услови на осветлување, вистински проект боја ќе биде малку поинаква од објекти во слика. 2. Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Магијата Четка,Микрофибер Глави од не ' Рѓосувачки Челик Четка Четка и Кофа Сет со 3 Замена Погодна за Внатрешна

**Направени од меки и супер абсорбента microfibers,влакна џогерите ги апсорбира сите нечистотија и прашина од

DEN 1576.80