• Новак
Rubbermaid Комерцијални D252GRE Супер Бод Мешавина Четка Главата, Средни, Памук/Синтетички, Зелена, 6/Картон

Rubbermaid Комерцијални D252GRE Супер Бод Мешавина Четка Главата, Средни, Памук/Синтетички, Зелена, 6/Картон

DEN 1296.00

Достапност
Достапно за нарачка

Се продаваат како 6/Картон.Балансирана мешавина од 4-ply памук и синтетички предиво за absorbency и сила и добро ослободување на течности.Looped завршува и предиво tailband четка за поголема кат покривање.Достапни во повеќе бои за боја-кодирање со чистење на областа.Тип : Четка Глави-Wet.Цврсто извртени, 4-ply предиво помага во намалување на linting.Rubbermaid Комерцијални Производи, Супер Бод Мешавина Четка супериорна и outlasts премиум cut-на крајот на џогерите 2 : 1. Балансирана комбинација на памук и синтетички предиво додава absorbency и сила на оваа четка.Looped завршува и предиво tailband четка за поголема кат покривање.На 5-инчен headband работи со менгеме-стил четка рачки (се продава одделно).Глава Тип : Влажно Четка; Примена : Подот Одржување; Четка Главата Стил : Looped Крај; Четка Главата Големина : Медиум.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Магијата Четка,Микрофибер Глави од не ' Рѓосувачки Челик Четка Четка и Кофа Сет со 3 Замена Погодна за Внатрешна

**Направени од меки и супер абсорбента microfibers,влакна џогерите ги апсорбира сите нечистотија и прашина од

DEN 1576.80