• Новак
Домаќинство четка главата, комерцијални трајни мека фини влакна четка за чистење со крпа универзална заменливи рамен четка за чистење подлога, погодна за спалната

Домаќинство четка главата, комерцијални трајни мека фини влакна четка за чистење со крпа универзална заменливи

DEN 2373.60

Достапност
Достапно за нарачка

1.Материјал : Тоа е направен од високо-квалитет фини влакна материјал, која апсорбира прашина и има добри чистење ефект.Трајни, не-бледнее и долготрајни. 4 чистење со четка глави се продаваат во комбинација. 2. Големина : големината на универзална четка главата е околу 58*12cm, погоден за 55cm рамен четка и пареа четка. (При купувањето, ве молиме проверете ја големината на четка послужавник). 3. Силна деконтаминација способност : фини влакна материјал, добра прашина отстранување ефект и силен капацитет на апсорпција на вода.Сува влечете може да го апсорбира прашина, домашно милениче коса, хартија за белешки, итн.Влажни забавува, можете да чиста вода дамки, дамки од масло, итн.Погоден за сите видови на земјата употреба.Како што tiled подови, дрвени подови, ламинат, мермер подови. 4. Заменливи прашина четка глава : назад паста дизајн, лесно да се инсталира.Перат и лесен за користење.Може да се закачи директно да се исуши.Лесен за употреба и да се зачува простор. 5. Инсталацијата е едноставна и лесна за чистење : ставете тип инсталација метод е едноставен и лесен за употреба.Вратете го назад го задниот на платно, на целото подрачје може да биде тесно поврзана со кука материјал на станот четка.Посилни и потрајни.Лесно да се размонтираат, перат и лесен за користење.Име : Рамни четка замена крпа Погоден за : 55cm рамен четка Материјал : фини влакна материјал Големина : 58*12cm забелешка : 1. Поради различни мерни методи, не може да биде мала разлика од 0,5-1 см. 2. Сликите се земени во вид.Поради влијанието на светлината, се прикаже и други фактори, ќе има некои разликата помеѓу објектот и фотографијата. 3. Стоката да пристигне во вашата страна за околу 8-22 дена.По приемот на стоката, ве молиме проверете ги во времето.Ако имате проблеми, можете да не контактирате преку е-маил. 4. Ние само го продаде четка глави и не се продаваат други предмети.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат