• Новак
Tier1 Замена за Холмс HWF62PDQ-U HWF62 Тип На Модели HF213 Овлажнител Филтер

Tier1 Замена за Холмс HWF62PDQ-U HWF62 Тип На Модели HF213 Овлажнител Филтер

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

Со цел ДА се ВКЛОПИ : се Вклопува Холмс навлажнувачи бараат HWF62 PDQ-U филтер, модели HWF62 CS, HF213, HM1230, HM1275, HM1280, HM1285, HM1295 HM1296, HM1450, HM1700, HM1740, HM1760, HM2025, HM2030, HM2408, HLS1400, HLS1300, Sunbeam SCM1701, SCM1702, SCM1762 & SCM2409, SCM4100. ВИСТИНСКАТА ГОЛЕМИНА : 4 инчи (висина) x 6-1/2 инчи (ширина) x 1 инч (длабочина).ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ ФИЛТРАЦИЈА : го Намалува загадувачи на воздухот од водата.ФИЛТЕР ЖИВОТ : За оптимални перформанси, замена на секои 2 месеци.КОМПАТИБИЛЕН ДИЗАЈН : Споредливи замена на филтер кој ја подобрува квалитетот на воздухот.Го намалува статични.Смирува болки во грлото и сува, иритирана кожа.Создава удобно животната средина.Ја намалува шансата за крвари носот.Ги ублажува ' рчењето за подобар сон.RB-HL62. RBHL62. RB HL62. Го намалува static Soothes болки во грлото и сува, иритирана skin Creates удобно живеење environment Reduces правец на носот bleeds Alleviates ' рчењето за подобар сон.RB-HL62 RBHL62 RB HL62. HF212 HM1281 HM1701 HM1761 HM1297 HM2409 HLS1400 HLS1300 HM1230 HM1245 HM1275 HM1280 HM1285 HM1290 HM1295 HM1296 HM1450 HM1600 HM1760 HM1700 HM1740 HM1910 HM2005 HM2025 HM2030 HM2408 HM1281 HM1701 HM1761 HM1297 HM2409 HLS140 WWHM1230 WWHM1285 WWHM1290.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат