• Новак
Fette Филтер - Овлажнител Wicking Филтер Компатибилен со MAF1, се Вклопува овлажнител Модел Броеви MA0950, MA1200, MA1201, MA09500, MA12000, MA12001, MA12010 (Пакување од 4)

Fette Филтер - Овлажнител Wicking Филтер Компатибилен со MAF1, се Вклопува овлажнител Модел Броеви MA0950,

DEN 1439.76

Достапност
Достапно за нарачка

Високо-квалитетна Замена на Филтер : Направен со најдобар квалитет на материјали, ние се обезбеди филтри кои се најдобри во работа, во оптимална функционалност и издржливост.Компатибилен со MAF1, се Вклопува овлажнител Модел Броеви MA0950, MA1200, MA1201, MA09500, MA12000, MA12001, MA12010. Погоден Одговара : На овлажнител филтер има совршено се вклопуваат за компатибилен овлажнител, 100% натпревар со Kenmore Модели, Компатибилен со AIRCARE/ Moist Air Модели и MAF-1 Emerson Moistair Навлажнувачи.Лесно да се Замени!!Содржи 4 Замена На Филтрите.Произведени од страна Fette Филтер. 100% Пари Гаранција За Враќање На!.Не живеете во сува и rusty област?Или сте само чувствителни на загадувачи и помалку влажен воздух околу вас особено во зими?Тогаш ви треба за замена на филтер во вашата овлажнител на секои сега и тогаш, Fette Филтри се донесе најдоброто Пакет на овлажнител замена за вашиот филтер.Компатибилен за Модели : Нашата Овлажнител Филтер најдобро е погодна за MAF-1 Emerson Moistair AIRCARE/ Moist Air Модели : MA0950, MA1200, MA1201, MA09500, MA12000, MA12010 Kenmore Модели : 14410, 14411, 14906, 14410, 144105 144106, 144107, 144108, 144115, 144116, 144117 144118, 154120, 15412, 29979, 29980, 29981, 29982, 299795, 299796 C 299805 C, 299810, 299811, 299812 C, 299825 C 752.144105, 758.14410, 758.14411, 758.14906, 758.14410, 758.144105, 758.144106, 758.144107, 758.144108, 758.144115, 758.144116, 758.144117, 758.144118, 758.154120, 758.15412, 758.29979, 758.29980, 758.29981, 758.29982, 758.299795, 758.299796 C, 758.299805 C, 758.299810, 758.299811, 758.299812 C, 758.299825 C. Пакување може да Варираат.Ова не е MAF ОЕМ производ.На MAF бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Секоја употреба на MAF бренд име или модел ознаки за овој производ се направени исклучиво за цели на демонстрирање на компатибилност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат