• Новак
RCB1112BK15 Тешки 4U Rackmount се Прилагодува Длабочината на Индустриски Din Железнички Панел Наменета за 2 Пост или 4 Пост EIA310 19 инчи Серверот Багажник

RCB1112BK15 Тешки 4U Rackmount се Прилагодува Длабочината на Индустриски Din Железнички Панел Наменета за 2

DEN 2001.60

Достапност
Достапно за нарачка

Во прилог да се користат сите бенефиции понудени од страна на користење на стандардни 19" кабинет, нашата единствена DIN Rail монтажа на систем им овозможува инженер да се спакуваат повеќе DIN Железнички опрема во рамките на stander ОВЖС-310 рек простор од кој било друг сличен дизајн на пазарот.Таа е подготвена за вашиот DIN Железнички прекинувачи, контролори, контакти и жици.RCB1112 BK15 4 U Din Железнички панели се дизајн со стандард во умот.RCB1112 BK15 Din железнички панел нуди на наједноставен начин за да го насочите, да организира, и да ја запази големи снопови на контролни кабли поврзан со вашиот Din Железнички Опрема.5 mm ВРВОТ ШАПКА Din Железнички, TS32 32 x 15mm G Дел Din Железнички и ПВЦ 60 x 25мм Дупчиња Trucking жица за управување со дуктус.Сите Din железнички и ПВЦ жица дуктус се монтажни, пренослив и се прилагодува на различни позиција.Индустриски Стандард : RCB1112 BK15 е целосно компатибилен со ОВЖС-310 19" rackmount 2-пост или 4-пост рек кабинет користење #10-32, #12-24, и М5 рек завртка и компактен ѕид кабинет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Svaitend Нерѓосувачки Челик се Приклучи Клип за Мрежа Ѕид Панели се Прикаже Мрежа Панел Конектори Клип 20 Компјутери

Се користи за приклучување и обезбедување gridwall панели.Се приклучат 2 мрежа панели во прав или аглеста по

DEN 840.00

Индустриски DIY Цевка Полица Загради, Селски Црно Железо Ѕид Цевки Shelving Заграда, Гроздобер Дома Цевка Полица,4Pack

Солидна Железо материјал, индустриски shelving загради беа направени од цврст железо, челик, може да се одрж

DEN 1295.76

Rannb Стакло Менгеме Ѕид Монтирани Прилагодливи Цинк Легура Стаклена Полица Клип Менгеме Поддршка Заградата-Пакет

⭐【Материјал】Стакло стеги се изработени од високо квалитетни цинклегури со полиран хром површината...

DEN 287.52