• Новак
X-DREE 20 Компјутери Црвено Мека ПВЦ Жица V-38 35mm2 Crimp Терминал Крајот Изолирани Ракави Капи Капак(НОВИ LON0167 20 Компјутери Црвено Мека ПВЦ Жица V-38 35mm2 Crimp Терминал Крајот Изо

X-DREE 20 Компјутери Црвено Мека ПВЦ Жица V-38 35mm2 Crimp Терминал Крајот Изолирани Ракави Капи Капак(НОВИ

DEN 200.16

Достапност
Достапно за нарачка

Име На Производ : Терминал Ракави;Модел : V-38. Вид : Прав;Материјал : ПВЦ.Одговара Жица пресек : 35mm2;Дијаметар : 12mm ID.Должина : 32-милиметри / 1.3";Боја : Црвено(Должина : 32-милиметри / 1.3";Боја : Црвено(Länge : 32 mm'; Farbe : Изгние.Тежина : 39g;Пакет Содржина : 20x Терминал Ракави(Тежина : 39g;Пакет Содржина : 20x Терминал Ракави(Gewicht : 39g; Packungsinhalt : 20x Anschlusshülsen. 20 Компјутери Црвено Мека ПВЦ Жица V-38 35mm2 Crimp Терминал Крајот Изолирани Ракави Капи Cover Made од изолација и заштита на флексибилен пластичен материјал, дизајн со прави тип.Ракавот спречува влез на остатоци од кабел крајот.Широко се користи во електроника, комуникациска опрема, електрични апарати за домаќинство, автомобилот, итн.Опис на Spanish NEW LON0167 20 Компјутери Црвено Мека ПВЦ Жица V-38 35mm2 Crimp Терминал Крајот Изолирани Ракави Капи Капак(20 Stücke Изгние Weich-PVC-Draht V-38 35mm2 Crimpanschluss Ende Isolierte Ärmel Kappen Abdeckung Product Име : Терминал Ракави;Модел : V-38 Type : Прав;Материјал : PVCFit Жица пресек : 35mm2;Дијаметар : 12mm IDLength : 32-милиметри / 1.3";Боја : Црвено(Länge : 32 mm'; Farbe : Rot Weight : 39g;Пакет Содржина : 20x Терминал Ракави(Gewicht : 39g; Packungsinhalt : 20x Anschlusshülsen.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лемење Печат Жица Конектори - Топлина се Смалуваат Жица Конектори Задник Конектори, Водоотпорен Изолирани Електрични

Премиум Лемење На доволно висок квалитет лемење околу жица за да се избегне намали цевки топење пред ле

DEN 239.76

Изолација Терминал, Лемење Ракав, Изолација Држи Голема Практичност Лемење и за Автомобилски Заварување Бродови

Beneficail да лемење и печат, водоотпорен лемење конектори може да се спречи кабел корозија.Со двоен ѕид диза

DEN 772.80