• Новак
Colgate Вкупно Забен Конец, Нане Вкус, Мали Патување Големина 3 Метри (2.7 Метри) - Пакет на 12

Colgate Вкупно Забен Конец, Нане Вкус, Мали Патување Големина 3 Метри (2.7 Метри) - Пакет на 12

DEN 311.28

Достапност
Достапно за нарачка

Вкупно конец е редизајниран да се направи секојдневно чистење на забите со конец лесен и удобен за сите.Напредна технологија конец дека слајдови лесно помеѓу забите без сечење.Нане-Вкус.ЗАБЕЛЕШКА : Овој конец е надграден на повеќе еколошки не-тефлон верзија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат